Uczniowski Klub Sportowy

e-mail. uksczworka21@gmail.com

REJESTRACJA ZAWODNIKA

Rejestracja zawodnika

Rejestracja zawodnika do szkółki UKS CZWÓRKA ANDRYCHÓW na portalu www.laczynaspilka.pl

1. Zaloguj się na portalu www.laczynaspilka.pl
  2. Po zarejestrowaniu, oraz potwierdzeniu maila – logujemy się.
  3. Otwiera nam się strona „Moje profile”, w przypadku nie wyświetlenia automatycznie – przechodzimy do takiej zakładki.
  4. Wybieramy „Dla zawodnika”.
  5. Uzupełniamy „Dane rodzica” o które nas poproszą.
  6. Uzupełniamy „Dane dziecka” o które nas poproszą.
  7. Po potwierdzeniu pozytywnego zaakceptowania naszej rejestracji klikamy „Profil zawodnika”
  8. W otwartej stronie klikamy „Złóż wniosek o potwierdzenie w szkółce”.
  9. Wybieramy szkółkę UKS CZWÓRKA ANDRYCHÓW.
  10. Akceptujemy wymagane regulaminy, oraz dodajemy zdjęcie dziecka.
  11. BRAWO! Doszliśmy do końca rejestracji – wystarczy że klikniesz zapisz, a reszta czynności należy już do nas! Gdy administrator UKS CZWÓRKA ANDRYCHÓW zaakceptuje twój wniosek, a naszą zgodę zaakceptuje PZPN – twoje dziecko będzie pełnoprawnym zawodnikiem Akademii Piłkarskiej CZWÓRKA ANDRYCHÓW!

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z trenerem grupy.

Strona 1 z 4  > >>

Nowe Koszulki dla zawodników.

Prosimy o zgłaszanie się po nowe koszulki piłkarskie dla zawdników. Koszulki będą rozdawali trenerzy podczas treningów. Prosimy również o terminowe wpłacanie comiesięcznej składki członkowskiej w kwocie 70zł na konto podane w zakładce- Kontakt-  skałdkę wpłacamy do 15-każdego miesiąca...

09.04.2017
Mecz UKS Czwórka A-ów-Beskid Andrychów

W sobotę 4.03.2017r drużyna czwartoklasistów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Andrychów - grupa Cracovia, rozegrała mecz piłki nożnej z drużyną swoich rówieśników z Beskidu Andrychów.

Uczniowie walczyli bardzo dzielnie przestrzegając zasad fear play, lepsi okazali się zawodnicy Beskidu Andrychów wygrywając cały mecz.

19.03.2017

Nasz sponsor