Uczniowski Klub Sportowy

34-120 Andrychów

e-mail. uksczworka21@gmail.com

Pływanie

Prowadzimy  nabór do grup pływackich!!!

• Zajęcia prowadzimy na basenie „Delfin” w Wadowicach.

• Naukę prowadzimy na każdym poziomie

• Dla zaawansowanych nauka w grupie  i sekcji pływackiej

• Zajęcia prowadzi wykfalifikowana kadra trenersko- instruktorska mająca bardzo dobry kontakt  z uczniami

• Zainteresowane osoby prosimy o kontakt meilowy w którym prosimy o wpisanie Imienia i Nazwiska ucznia oraz klasy do której uczęszcza- po utworzeniu się grupy będziemy informować Państwa o szczegółach organizacji pływania.

Strona 1 z 4  > >>

Nowe Koszulki dla zawodników.

Prosimy o zgłaszanie się po nowe koszulki piłkarskie dla zawdników. Koszulki będą rozdawali trenerzy podczas treningów. Prosimy również o terminowe wpłacanie comiesięcznej składki członkowskiej w kwocie 60zł na konto podane w zakładce- Kontakt-  skałdkę wpłacamy do 20-każdego miesiąca...

09.04.2017
Mecz UKS Czwórka A-ów-Beskid Andrychów

W sobotę 4.03.2017r drużyna czwartoklasistów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Andrychów - grupa Cracovia, rozegrała mecz piłki nożnej z drużyną swoich rówieśników z Beskidu Andrychów.

Uczniowie walczyli bardzo dzielnie przestrzegając zasad fear play, lepsi okazali się zawodnicy Beskidu Andrychów wygrywając cały mecz.

19.03.2017

Nasz sponsor