Uczniowski Klub Sportowy

ul. Włókniarzy 10a
34-120 Andrychów

e-mail. uksczworka21@gmail.com

Nabór do nowych grup treningowych...
11.01.2017

Prowadzimy nabór do grup piłkarskich i pływackich- od I - V  klasy oraz treningu bramkarskiego.

Chętnych rodziców prosimy   o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Składki członkowskie prosimy wpłacać do 20 każdego miesiąca na konto podane w zakładce KONTAKT

Strona 1 z 4  > >>

Nowe Koszulki dla zawodników.

Prosimy o zgłaszanie się po nowe koszulki piłkarskie dla zawdników. Koszulki będą rozdawali trenerzy podczas treningów. Prosimy również o terminowe wpłacanie comiesięcznej składki członkowskiej w kwocie 60zł na konto podane w zakładce- Kontakt-  skałdkę wpłacamy do 20-każdego miesiąca...

09.04.2017
Mecz UKS Czwórka A-ów-Beskid Andrychów

W sobotę 4.03.2017r drużyna czwartoklasistów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Andrychów - grupa Cracovia, rozegrała mecz piłki nożnej z drużyną swoich rówieśników z Beskidu Andrychów.

Uczniowie walczyli bardzo dzielnie przestrzegając zasad fear play, lepsi okazali się zawodnicy Beskidu Andrychów wygrywając cały mecz.

19.03.2017

Nasz sponsor